MĚSTSKÉ TYLOVO DIVADLO V KUTNÉ HOŘE KINO MODRÝ KŘÍŽ V KUTNÉ HOŘE

3D

KINO MODRÝ KŘÍŽ V KUTNÉ HOŘE

Německo/Austrálie/Kanada/Francie, akční sci-fi, 107 min., vstupné 140 Kč, do 12 let nevhodný, s titulky
Film přímo navazuje na události snímku Resident Evil: Odveta. Alice jako jediná přežije klíčový střet s nemrtvými, který měl rozhodnout o osudu lidstva. Nyní se Alice musí vrátit tam, kde celá katastrofa začala – do podzemního komplexu Hive v Raccoon City, kde společnost Umbrella Corporation hromadí své síly a chystá finální útok proti posledním hrstkám lidí, kterým se apokalypsu dosud podařilo přežít.
Hrají: Milla Jovovich, Shawn Roberts, Ali Larter, Sienna Guillory, Wentworth Miller, Urb Johann, Bingbing Li, Spencer Locke, Joon-ki Lee, Iain Glen, William Levy, Lee Raviv, Fraser James, Ruby Rose
Režie: Paul W.S. Anderson

{VÍCE}
Pátek, 27.1.2017  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 140
Prodej a rezervace vstupenek
KINO MODRÝ KŘÍŽ V KUTNÉ HOŘE

USA, animovaný, 110 min., vstupné 130 Kč, rodinný, pro děti, český dabing
Podnikavý koalí chlapík jménem Buster Moon má poslední šanci zachránit divadlo, které zdědil po svém otci. Všechno vsadí na jednu kartu, na velkolepou talentovou pěveckou soutěž, jakou svět ještě neviděl.
Hrají: Matthew McConaughey, Scarlett Johansson, Reese Witherspoon, Taron Egerton, Seth MacFarlane, Peter Serafinowicz, John C. Reilly, Nick Kroll, Jennifer Saunders, Leslie Jones, Jay Pharoah, Beck Bennett
Režie: Garth Jennings

{VÍCE}
Sobota, 4.2.2017  V  16:00 HOD. VSTUPNÉ 130
Prodej a rezervace vstupenek
KINO MODRÝ KŘÍŽ V KUTNÉ HOŘE

USA, animovaný, 104 min., vstupné 130 Kč, mládeži přístupný, český dabing
V neotřele odlehčeném duchu, díky kterému se film stal celosvětovým fenoménem, se dočkal vlastního filmového dobrodružství přirozený vůdce celého ansámblu – LEGO Batman.
Hrají: Will Arnett, Michael Cera, Zach Galifianakis, Ralph Fiennes, Rosario Dawson, Mariah Carey, Jenny Slate
Režie: Chris McKay

{VÍCE}
Sobota, 11.2.2017  V  16:00 HOD. VSTUPNÉ 130
Prodej a rezervace vstupenek
KINO MODRÝ KŘÍŽ V KUTNÉ HOŘE

USA, fantasy, 94 min., vstupné 140 Kč, do 12 let nevhodný, český dabing
Bitvami protřelý žoldák přijíždí na Dálný východ, aby se zmocnil tajemství výroby střelného prachu. Během své pouti narazí na největší stavbu, kterou kdy lidstvo stvořilo. Bohužel také na vlastní kůži pozná důvody pro její existenci.
Legendární režisér Zhang Yimou (Klan létajících dýk, Nikdo nesmí chybět) přichází s velkolepým filmem Velká čínská zeď, kde jedním z hlavních hrdinů je právě tato neuvěřitelná stavba, která dodnes nebyla překonána. A v dalších rolích pak uvidíte takové hvězdy jako je Matt Damon nebo Willem Dafoe.
Hrají: Matt Damon, Andy Lau, Willem Dafoe, Pedro Pascal, Han Lu, Tian Jing, Hanyu Zhang, Eddie Peng, Kenny Lin, Numan Acar, Xuan Huang
Režie: Yimou Zhang

{VÍCE}
Pátek, 17.2.2017  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 140
Prodej a rezervace vstupenek
Zpět »