MĚSTSKÉ TYLOVO DIVADLO V KUTNÉ HOŘE KINO MODRÝ KŘÍŽ V KUTNÉ HOŘE

Program

KINO MODRÝ KŘÍŽ V KUTNÉ HOŘE

USA, animovaný, 85 min., vstupné 110 Kč, rodinný, pro děti, český dabing
Animovaná komedie Divoké vlny měla v roce 2007 velký úspěch, nyní po deseti letech vstupuje do kin pokračování a surfaři ve fraku jsou zpět!
Mladý tučňák Cody Maverick dal vale ledovým planinám domova a vydal se na exotický ostrov Pin-Guí, aby se před davy fanoušků a objektivy kamer zúčastnil surfařského šampionátu. Byla z toho velká sláva, Cody našel sám sebe a taky kamarády. Cody, surfující kuře Joe a plavčice Lani se dají dohromady s partou pěti radikálních surfařů, kteří jsou silní, namachrovaní, namistrovaní a kteří vyhledávají ve vlnách jen ten nejtvrdší adrenalin. Tahle Velká pětka vezme Codyho a kámoše na cestu na to nejlegendárnější surfovací místo na Zemi, do surfařského ráje, kde jsou vlny opravdu divoké.
Hrají: John Cena, Mark Calaway, Saraya-Jade Bevis, Paul Levesque, Vince McMahon
Režie: Henry You

{VÍCE}
Neděle, 22.1.2017  V  16:00 HOD. VSTUPNÉ 110
Prodej a rezervace vstupenek
KINO MODRÝ KŘÍŽ V KUTNÉ HOŘE

USA, krimi, 129 min., vstupné 110 Kč, do 15 let nevhodný, s titulky
Joe Coughlin se živí v Bostonu druhé poloviny dvacátých let minulého století drobnými akcičkami pro kápa Tima Hickeyho. Tuhle řídí ilegální podnik, támhle vybílí hernu, která nemá to správné povolení. A celou tu dobu si stále opakuje, že není gangster, že je jen kriminálník, který si pod rouškou noci vytváří vlastní pravidla a žije svobodně. Jenže pak narazí na Emmu Gouldovou, milenku mocného Alberta Whitea.
Následující události jej zavedou do nechvalně proslulého vězení Charlestownu, k seznámení s bossem místní italské mafie a nakonec k přestěhování na slunnou Floridu, kde má dát do kupy byznys s rumem a doutníky. A dost možná i s revolucí na Kubě.
Hrají: Zoe Saldana, Elle Fanning, Ben Affleck, Sienna Miller, Chris Messina, Scott Eastwood, Anthony Michael Hall, Brendan Gleeson, Chris Cooper, Max Casella, Chris Sullivan, J.D. Evermore, Brendan Egan, Ric Sarabia
Režie: Ben Affleck

{VÍCE}
Neděle, 22.1.2017  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 110
Prodej a rezervace vstupenek
KINO MODRÝ KŘÍŽ V KUTNÉ HOŘE

Francie/Belgie, drama, 110 min., vstupné 110 Kč, do 15 let nevhodný, s titulky
Žena – vězeňkyně, čekající na verdikt nad svou budoucností, objeví v sobě schopnost úpřímného citu vůči muži – řediteli věznice. Vědom si vzájemného vztahu se muž zmítá mezi pocitem moci a neočekávanými lidskými emocemi vůči nesprávné ženě. Vedena touhou po lásce, naivitou i silnými ambicemi žena využívá jedinou účinnou zbraň: svoji ženskost. Příběh nešťastné lásky podle skutečných událostí je převyprávěn ze dvou uhlů pohledu – podle záznamů ze soudních procesů a optikou veřejnosti.
Hrají: Guillaume Gallienne, Adèle Exarchopoulos, Stéphanie Cléau, Marie Rivière, Marie Berto, Stéphane Roquet, Gilles Kneuse
Režie: Pierre Godeau

{VÍCE}
Středa, 25.1.2017  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 110
Prodej a rezervace vstupenek
KINO MODRÝ KŘÍŽ V KUTNÉ HOŘE

Kanada/Finsko/Německo, historické drama, 106 min., vstupné 90 Kč, do 15 let nevhodný, s titulky
Příběh švédské královny Kristýny, která nastoupila na trůn ve věku šesti let, je portrétem extravagantní mladé ženy, jež se vzpírala tradici i konvencím a mimoděk změnila běh dějin. Mladá žena vzdorující konzervativním silám bránícím pokroku je rozkročena mezi rozumem a citem, mezi kvalitním moderním vzděláním a anachronickým světem státnických povinností – mezi brilancí své mysli a nesrozumitelnými touhami svého těla.
Hrají: Malin Buska, Sarah Gadon, Michael Nyqvist, Lucas Bryant, Laura Birn, Hippolyte Girardot, Peter Lohmeyer, François Arnaud, Martina Gedeck, Patrick Bauchau, Samuli Edelmann
Režie: Mika Kaurismäki

{VÍCE}
Čtvrtek, 26.1.2017  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 90
Prodej a rezervace vstupenek
KINO MODRÝ KŘÍŽ V KUTNÉ HOŘE

Německo/Austrálie/Kanada/Francie, akční sci-fi, 107 min., vstupné 140 Kč, do 12 let nevhodný, s titulky
Film přímo navazuje na události snímku Resident Evil: Odveta. Alice jako jediná přežije klíčový střet s nemrtvými, který měl rozhodnout o osudu lidstva. Nyní se Alice musí vrátit tam, kde celá katastrofa začala – do podzemního komplexu Hive v Raccoon City, kde společnost Umbrella Corporation hromadí své síly a chystá finální útok proti posledním hrstkám lidí, kterým se apokalypsu dosud podařilo přežít.
Hrají: Milla Jovovich, Shawn Roberts, Ali Larter, Sienna Guillory, Wentworth Miller, Urb Johann, Bingbing Li, Spencer Locke, Joon-ki Lee, Iain Glen, William Levy, Lee Raviv, Fraser James, Ruby Rose
Režie: Paul W.S. Anderson

{VÍCE}
Pátek, 27.1.2017  V  19:00 HOD. VSTUPNÉ 140
Prodej a rezervace vstupenek
Zpět »